Archiv článků

Samé novinky :o)

05.11.2011 13:11
Po dlouhé době jsem se dostala konečně k úpravám webu.A hned jsou i nové informace na jaře se s Pepsi budeme stěhovat do nové stáje do Rakovníka bude u našeho kamaráda tak se bude mít skvěle :o) Jinak se začali tvořit nové stránky na kterých budeme zveřejňovat naše produkty-obojky a postroje...

Akce v plánu

30.03.2011 23:43
Připravujeme akci jak pro začátečníky tak pokročilé i zkušené jezdce. Hobby parkur(možno i bez sedla a uzdečky) Opičí dráha-zkoužka nakolik si s koníkem věříte Ukázka PNH a TTouch   Případné otázky či návrhy mi pište na mail či do knihy návštěv

Úpravy

28.03.2011 23:24
Proběhli malé úpravy a z nedostatku času-samá práce a málo času.Se posouvá datum eshopu přesné datum nezveřejním,ale během dubna budu vás zde informovat :o) a také nebude tak často aktualizován web,ale nebojte rozhodně se rušit nebude :o)

E-shop

21.03.2011 17:58
Od 1.4.2011 bude v provozu slíbený e-shop-stále se na něm pracuje(fotky,produkty,...úprava a do toho málo času) tak ztrpení :o)

Facebook

21.03.2011 14:10
Pepsinka má profil na FB...proč?mno přeci jen FB je rychlejší způsob než web stránky a aktualizace tam budou častěji ovšem to neznamená že webové stránky padnou to nehrozí :o) Tak si nás můžete přidat

Webová prezentace byla spuštěna

21.03.2011 14:09
Tak jsme si konečně vytvořili webové stránky,které věnuji především mé milované kobylce,ale najdete tu i spoustu dalšího :o)  

Akce

21.03.2011 14:09
Momentálně nejsou v plánu žádné akce
Záznamy: 1 - 7 ze 7