Samé novinky :o)
05.11.2011 13:11
Po dlouhé době jsem se dostala konečně k úpravám webu.A hned jsou i nové informace na jaře se s Pepsi budeme stěhovat do nové stáje do Rakovníka bude u našeho kamaráda tak se bude mít skvěle :o)
Jinak se začali tvořit nové stránky na kterých budeme zveřejňovat naše produkty-obojky a postroje...